KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14886159
nr 1488 6159
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Signerad, numrerad 278/410. Daterad -78. Träsnitt. Bildmått: 50x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:35:14
4/9 17:51:50
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén